Televizyonda veya filmlerde gösterdikleri terapistlerin türünü biliyor musunuz? Size sadece "bu nasıl hissettiriyor?" Diye soran terapistler. ve sadece kimseyi uykuya daldıracak donuk seslerle konuşur? Sizi temin ederim - kesinlikle o tür bir terapist değilim! 

Ben yakışıklı, samimi ve rahatım. Etrafımdakiler tarafından herhangi bir şey hakkında konuşmayı kolaylaştıran coşkulu ama sıcak bir kişilik olarak tanınırım, bu da beni terapist olmaya oldukça uygun kılar.  

Seanslar sırasında o kadar gelişigüzel konuşuyorum ki daha önce tanışmışız gibi hissedeceksiniz. Size neler olup bittiğini ve bunu nasıl deneyimlediğinizi soracağım. Geçen hafta sonu çok ihtiyaç duyduğunuz kızlar gecenizin nasıl geçtiğini veya okumak istediğiniz o kitapta ne kadar ileri gittiğinizi soracağım. Nasıl olduğunu gerçekten bilmek istiyorum. Zor ya da garip şeyler hakkında konuşmaktan korkmuyorum ve ayrıca kendinizi sınırladığınız zaman size haber vermekten de korkmuyorum.  

Benimle çalıştığınızda, hayatınızın tüm “yapboz parçalarını” ortaya koymanıza yardım ediyorum ve sonra büyük resme birlikte bakıyoruz. Sizi geride tutan şeylere bakıp bunların üstesinden gelmek için planlar oluşturacağız. Teker teker, ilk etapta kendiniz için çizmek üzere yola çıktığınız resmi oluşturmak için tüm parçaları bir araya getirmenize yardımcı olacağım.

Kendi hayatınızı tasarlamaya, kalıcı bir değişim yaratmaya ve zaferlerinize sahip olmaya inanan biriyim.  

Yaptığım işi seviyorum çünkü ödüllendirici olduğu kadar aynı derecede zorlayıcı. Pek çok havalı insanla tanışıyorum ve onların kendilerine ve hayatlarına daha fazla güvenmelerine yardımcı oluyorum. En çok ilgilendiğim müşteriler söz konusu olduğunda, mücadele eden kadınlara yardım etmekten zevk alıyorum: 

          - üzgün hissetmek ve nedenini bilmemek

          - daha sonra ne olacağı konusunda sürekli endişelenmek

          - artık onlara hizmet etmeyen mükemmeliyetçilik

          - bedenleri ve kariyerleriyle ilgili toplumsal baskılar

Terapiye her gün kendinize anlattığınız şeylerin hayatınızı nasıl deneyimlediğiniz üzerinde büyük bir etkisi olduğu fikriyle yaklaşıyorum. Düşüncelerimiz hissetme şeklimizi ve davranış şeklimizi etkiler, bu nedenle bu terapi için önemli bir başlangıç ​​noktasıdır.